Quotes Collection 1.1 - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Next quote
pl: Następny cytat

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Error getting quote
pl: Błąd podczas wczytywania cytatu

en: Random Quote
pl: Losowy cytat

en: Title
pl: Tytuł

en: Show author?
pl: Czy wyświetlić autora?

en: Show source?
pl: Czy wyświetlić źródło?

en: Ajax refresh feature
pl: Odświeżanie Ajax

en: Manage your collection of quotes at
pl: Zarządzaj kolekcją cytatów

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Nothing added to the database.
pl: Nic nie zostało dodane do bazy.

en: Database table not found
pl: Nie znaleziono tabeli w bazie danych

en: There was an error in the MySQL query
pl: Błąd w zapytaniu MySQL

en: Quote added
pl: Dodano cytat

en: Quote not updated.
pl: Nie zaktualizowano cytatu

en: Changes saved
pl: Zapisano zmiany

en: Quote deleted
pl: Cytat skasowany

en: The quote cannot be deleted
pl: Cytat nie może zostać skasowany

en: Add Quote
pl: Dodaj cytat

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Back
pl: Wstecz

en: The quote
pl: Cytat

en: Author
pl: Autor

en: Source
pl: Źródło

en: Tags
pl: Tagi

en: Visible?
pl: Widoczny?

en: optional
pl: opcjonalnie

en: comma separated
pl: oddziel tagi przecinkami

en: Nothing done!
pl: Nie zrobiono niczego!

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
pl: Ustawiono widoczność wybranych cytatów na '%s'

en: Quote(s) deleted
pl: Cytat(y) został(y) skasowane

en: Edit quote
pl: Edytuj cytat

en: Delete
pl: Skasuj

en: Make visible
pl: Uczyń widocznym

en: Make invisible
pl: Uczyń niewidocznym

en: Edit
pl: Edytuj

en: Are you sure you want to delete this quote?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować ten cytat?

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
pl[0]: Obecnie masz %d cytat
pl[1]: Obecnie masz %d cytatów

en: Add new quote
pl: Dodaj cytat

en: Sort by:
pl: Porządkuj według:

en: Quote
pl: Cytat

en: Date added
pl: Dodano datę

en: Date updated
pl: Zaktualizowano datę

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Go
pl: Idź

en: Action
pl: Akcja

en: No quotes in the database
pl: Brak cytatów w bazie
