Quotes Collection 1.3.1 - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Next quote
lv: Nākošais citāts

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Error getting quote
lv: Kļūda saņemot citātu

en: Random Quote
lv: Nejaušs citāts

en: none
lv: neviens

en: Title
lv: Virsraksts

en: Show author?
lv: Rādīt autoru?

en: Show source?
lv: Rādīt avotu?

en: Ajax refresh feature
lv: Ajax atjaunināšanas funkcija

en: Tags filter
lv: Filtrēt birkas

en: Comma separated
lv: Atdalīts ar komatiem

en: Character limit
lv: Simbolu limits

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: to manage your collection of quotes
lv: lai pārvaldītu jūsu citātu kolekciju

en: Nothing added to the database.
lv: Datubāzei nekas netika pievienots.

en: Database table not found
lv: Datubāzes tabula netika atrasta

en: There was an error in the MySQL query
lv: MySQL pieprasījumā bija kļūda

en: Quote added
lv: Citāts pievienots

en: Quote not updated.
lv: Citāts netika atjaunināts.

en: Changes saved
lv: Izmaiņas saglabātas

en: Quote deleted
lv: Citāts dzēsts

en: The quote cannot be deleted
lv: Citātu dzēst nebija iespējams

en: Add Quote
lv: Pievienot citātu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Back
lv: Atpakaļ

en: The quote
lv: Citāts

en: Author
lv: Autors

en: Source
lv: Avots

en: Tags
lv: Birkas

en: Visible?
lv: Redzams?

en: optional
lv: izvēles

en: comma separated
lv: atdalīts ar komatiem

en: Nothing done!
lv: Nekas netika darīts!

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
lv: Citāta (-u) redzamība mainīta uz '%s'

en: Quote(s) deleted
lv: Citāts (-i) dzēsti

en: Edit quote
lv: Labot citātu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Make visible
lv: Padarīt redzamu

en: Make invisible
lv: Padarīt neredzamu

en: Edit
lv: Labot

en: Are you sure you want to delete this quote?
lv: Vai esat pārliecināts (-a), ka vēlaties dzēst šo citātu?

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
lv[0]: Dotajā brīdī jums ir %d citāts.
lv[1]: Dotajā brīdī jums ir %d citāti.

en: Add new quote
lv: Pievienot jaunu citātu

en: Sort by:
lv: Kārtot pēc:

en: Quote
lv: Citāts

en: Date added
lv: Pievienošanas datums

en: Date updated
lv: Atjaunināšanas datums

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Go
lv: Ej

en: Action
lv: Darbība

en: No quotes in the database
lv: Datubāzē nav citātu
