Quotes Collection 1.1.2 - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Next quote
lt: Kita citata

en: Loading...
lt: kraunasi...

en: Error getting quote
lt: Įvyko klaida užkarunant citatą

en: Random Quote
lt: Atsitiktinė citata

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Show author?
lt: Rodyti autorių?

en: Show source?
lt: Rodyti šaltinį?

en: Ajax refresh feature
lt: Ajax atnaujinimo funkcija

en: Manage your collection of quotes at
lt: Tvarkyti savo citatų kolekciją

en: Manage
lt: Tvarkyti

en: Nothing added to the database.
lt: Nieko nėra patalpinta duomenų bazėje.

en: Database table not found
lt: Duomenų lentelė nerasta

en: There was an error in the MySQL query
lt: Įvyko klaida užklausiant MySQL

en: Quote added
lt: Citata patalpinta

en: Quote not updated.
lt: Citata neatnaujinta.

en: Changes saved
lt: Pakeitimai išsaugoti

en: Quote deleted
lt: Citata pašalinta

en: The quote cannot be deleted
lt: Citata negali būti ištrinta

en: Add Quote
lt: Pridėti citatą

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Back
lt: Grįžti

en: The quote
lt: Citata

en: Author
lt: Autorius

en: Source
lt: Šaltinis

en: Tags
lt: Žymos

en: Visible?
lt: Matomas?

en: optional
lt: papildomai

en: comma separated
lt: atskirti kableliais

en: Nothing done!
lt: Nieko nedaryti!

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
lt: Matomos atrinktos citatos pakeistos į '%s'

en: Quote(s) deleted
lt: Citata(os) ištrinta(os)

en: Edit quote
lt: Taisyti citatą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Make visible
lt: Padaryti matomą

en: Make invisible
lt: Padaryti nematomą

en: Edit
lt: Taisyti

en: Are you sure you want to delete this quote?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti šią citatą?

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
lt[0]: Dabar jūs turite %d citatą.
lt[1]: Dabar jūs turite %d citatas.

en: Add new quote
lt: Pridėti naują citatą

en: Sort by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Quote
lt: Citata

en: Date added
lt: Papildymo data

en: Date updated
lt: Data atnaujinta

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Go
lt: Taip

en: Action
lt: Veiksmas

en: No quotes in the database
lt: Citatų duomenų bazėje nėra
