Quotes Collection 1.0 - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Next quote
hu: Következő idézet

en: Loading...
hu: Töltödik...

en: Error getting quote
hu: Idézet megjelenítési hiba

en: from
hu: Forrás:

en: Random Quote
hu: Találomra egy az idézetekből

en: Title
hu: Cím

en: Show author?
hu: Kiírjuk a szerző nevét?

en: Show source?
hu: Kiírjuk, hogy honnan van az idézet?

en: Ajax refresh feature
hu: Ajax frissítési lehetőség (klikkre új idézet)

en: Manage your collection of quotes at
hu: Az idézetgyűjteményed kezelése

en: Manage
hu: Kezelés

en: Nothing added to the database.
hu: Nem adtunk semmit az adatbázishoz.

en: Database table not found!
hu: Nem találjuk az adatbázisban a táblázatot.

en: There was an error in the MySQL query
hu: Hiba történt a MySQL lekérdezése közben

en: Quote added
hu: Idézet hozzáadva

en: Quote not updated.
hu: Nem módosítottuk az idézetet

en: Changes saved
hu: Változásokat mentettük

en: Quote deleted
hu: Idézet törölve

en: The quote cannot be deleted
hu: Az idézet nem törölhető

en: Add Quote
hu: Idézet hozzáadása

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Back
hu: Vissza

en: The quote
hu: Az idézet

en: Author
hu: Szerző

en: Source
hu: Forrás

en: Tags
hu: Cimkék

en: Visible?
hu: Mutassuk?

en: optional
hu: nem kötelező

en: comma separated
hu: vesszővel elválasztva

en: Nothing done!
hu: Semmit sem tettünk !

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
hu: A kijelölt idézetek láthatósága erre változott; '%s'

en: Quote(s) deleted
hu: Idézet(ek) törölve

en: Edit quote
hu: Idézet szerkesztése

en: Delete
hu: Törlés

en: Make visible
hu: Tegyük láthatóvá

en: Make invisible
hu: Tegyük láthatatlanná

en: Add new quote
hu: Új idézet hozzáadása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Are you sure you want to delete this quote?
hu: Tuti, hogy törölni akarod ezt az idézetet?

en: Sort by:
hu: Rendezési szempont:

en: Quote
hu: Idézet

en: Date added
hu: Hozzáadás dátuma

en: Date updated
hu: Módosítás dátuma

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Go
hu: Csináljuk!

en: Action
hu: Tevékenység

en: No quotes in the database
hu: Nincs idézet az adatbázisban

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
hu[0]: Jelenleg ennyi idézeted van: %d
hu[1]: Jelenleg ennyi idézeted van: %d

en: Tags filter
hu: Cimke szűrő

en: Comma separated
hu: Vesszővel elválasztva

en: Character limit
hu: Karakter korlát

en: Click here
hu: Klikkelj ide

en: to manage your collection of quotes
hu: az idézet gyújteményed kezeléséhez
