Quotes Collection 1.3 - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Next quote
fa: عبارت بعدی

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری ...

en: Error getting quote
fa: اشکال در دیافت عبارت

en: Random Quote
fa: عبارت تصادفی

en: none
fa: هیچکدام

en: Title
fa: عنوان

en: Show author?
fa: نام نویسنده نمایش داده شود؟

en: Show source?
fa: نام منبع نمایش داده شود؟

en: Ajax refresh feature
fa: امکان بارگذاری مجدد عبارت توسط آژاکس

en: Tags filter
fa: فیلتر برچسب‌ها

en: Comma separated
fa: توسط کاما جدا شود

en: Character limit
fa: محدودیت کاراکتر

en: Click here
fa: اینجا را کلیک کن

en: to manage your collection of quotes
fa: تا به بخش مدیریت عبارات منتقل شوی

en: Nothing added to the database.
fa: چیزی به پایگاه داده اضافه نشد.

en: Database table not found
fa: جدول پایگاه داده یافت نشد.

en: There was an error in the MySQL query
fa: اشکالی در MySQL query موجود است.

en: Quote added
fa: عبارت اضافه شد.

en: Quote not updated.
fa: عبارت به روز رسانی نشد.

en: Changes saved
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Quote deleted
fa: عبارت پاک شد.

en: The quote cannot be deleted
fa: عبارت نمی‌تواند پاک شود.

en: Add Quote
fa: اضافه کن

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Back
fa: بازگشت

en: The quote
fa: عبارت

en: Author
fa: نویسنده

en: Source
fa: منبع

en: Tags
fa: برچسب

en: Visible?
fa: نمایان

en: optional
fa: انتخابی

en: comma separated
fa: توسط کاما جدا شود

en: Nothing done!
fa: چیزی انجام نشد!

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
fa: تغییر حالت نمایش عبارت انتخاب شده به '%s'

en: Quote(s) deleted
fa: عبارت(ها) پاک شد.

en: Edit quote
fa: ویرایش عبارت

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Make visible
fa: قابل روئیت شود

en: Make invisible
fa: پنهان  شود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Are you sure you want to delete this quote?
fa: آیا برای پاک کردن این عبارت مطمئن هستید؟

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
fa[0]: تا کنون %d عبارت نوشته شده است.
fa[1]: تا کنون %d عبارت نوشته شده است.

en: Add new quote
fa: عبارت جدیدی اضافه نمایید.

en: Sort by:
fa: مرتب کردن بر اساس:

en: Quote
fa: عبارت

en: Date added
fa: زمان اضافه شدن

en: Date updated
fa: زمان به روز رسانی

en: Visibility
fa: وضعیت نماش

en: Go
fa: برو

en: Action
fa: فعالیت

en: No quotes in the database
fa: هیچ عبارتی در پایگاه داده موجود نیست.
