Quotes Collection 1.3 - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Next quote
bg: Следващ цитат

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Error getting quote
bg: Грешка при създаване на цитат

en: Random Quote
bg: Случаен цитат

en: Title
bg: Заглавие

en: Show author?
bg: Показване на автор?

en: Show source?
bg: Показане на източник?

en: Ajax refresh feature
bg: Включване на Ajax обновление

en: Tags filter
bg: Филтриране по тагове

en: Comma separated
bg: Разделени, чрез запетая

en: Character limit
bg: Ограничен брой знаци

en: Click here
bg: Натисни тук

en: to manage your collection of quotes
bg: за менажиране на цитатит

en: Nothing added to the database.
bg: Нищо не е добавено в базата данни

en: Database table not found
bg: Таблицата от базата данни не е намерена

en: There was an error in the MySQL query
bg: Грешка в MySQL заявката

en: Quote added
bg: Добавен цитат

en: Quote not updated.
bg: Цитатът не може да бъде редактиран

en: Changes saved
bg: Промените са записани

en: Quote deleted
bg: Изтрит цитат

en: The quote cannot be deleted
bg: Цитата не може да бъде изтрит

en: Add Quote
bg: Добавяне на цитат

en: Save changes
bg: Промените са записани

en: Back
bg: Назад

en: The quote
bg: Цитата

en: Author
bg: Автор

en: Source
bg: Източник

en: Tags
bg: Тагове

en: Visible?
bg: Видима?

en: optional
bg: допълнително

en: comma separated
bg: Разделени, чрез запетая

en: Nothing done!
bg: Нищо не е напревено

en: Visibility status of selected quotes set to '%s'
bg: Видимия статус на избраните цитатите е променен на '%s'

en: Quote(s) deleted
bg: Цитата(ите) е изтрит/и

en: Edit quote
bg: Редактиране на цитат

en: Delete
bg: Изтриване

en: Make visible
bg: Видим

en: Make invisible
bg: Невидим

en: Edit
bg: Редактиране

en: Are you sure you want to delete this quote?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този цитат?

en: Currently, you have %d quote. | Currently, you have %d quotes.
bg[0]: В момента вие имате %d цитати.
bg[1]: В момента вие имате %d цитат.

en: Add new quote
bg: Добавяне на нов цитат

en: Sort by:
bg: Сортиране:

en: Quote
bg: Цитат

en: Date added
bg: Добавена дата

en: Date updated
bg: Променена дата

en: Visibility
bg: Видим

en: Go
bg: Давай

en: Action
bg: Действия

en: No quotes in the database
bg: Няма цитати в базата данни
